Våre ansatte

 

Her finner du en oversikt over noen av våre ansatte og hvordan du kan komme i direkte kontakt med oss.

IMG_0111.jpg
Trond Stavøy
Daglig Leder
 
915 75 230
trond@stavengrus.no
Mikal Stavøy
Prosjekleder/ Småjobbsentral
 
416 39 130
Monica Lien Johnsen
Prosjektleder
 
901 19 824
monica@stavengrus.no
Viktor Stavøy
Prosjektleder
 
950 51 891
viktor@stavengrus.no
Glenn Stavøy
Prosjektleder
 
911 08 717
Cecilie O. Fredheim
Administrativ leder
 
958 12 361
cecilie@stavengrus.no
Tony Antonsen

Transportansvarlig

917 96 636

tony@stavengrus.no

IMG_0107.jpg

Frank Olsen

Prosjektleder/småjobbsentral

916 93 128

Tore Andre Nilsen

Vinterdrift

402 01 299
tan@stavengrus.no
Kjell Henriksen

Driftsleder massetak Staven

971 93 609

Kjell@stavengrus.no

Bjørn Inge Jensen

Verkstedansvarlig

905 47 242
Morten Helgesen

Bas

Simen Stavøy

Bas