Våre ansatte

 

Her finner du en oversikt over noen av våre ansatte og hvordan du kan komme i direkte kontakt med oss.

IMG_0111.jpg
Trond Stavøy
Daglig Leder
 
915 75 230
trond@stavengrus.no
Mikal Stavøy
Prosjekleder/ Småjobbsentral
 
416 39 130
Monica Lien Johnsen
Prosjektleder
 
901 19 824
monica@stavengrus.no
Tony Antonsen

Transportansvarlig

917 96 636

tony@stavengrus.no

IMG_0107.jpg
Aksel M. Johansen
Vinterdrift

482 17 929
aksel@stavengrus.no
Kjell Henriksen

Driftsleder massetak Staven

971 93 609

Kjell@stavengrus.no

Morten Helgesen

Bas

IMG_0116.jpg
Viktor Stavøy
Prosjektleder
 
950 51 891
viktor@stavengrus.no
Glenn.jpg
Glenn Stavøy
Prosjektleder
 
911 08 717
Cecilie O. Fredheim
Administrativ leder
 
958 12 361
cecilie@stavengrus.no

Frank Olsen

Prosjektleder/småjobbsentral

916 93 128

Bjørn Inge Jensen

Verkstedansvarlig

905 47 242

Stine E. Ellingsen

Administrativ medarbeider

481 17 826

stine@stavengrus.no

Simen Stavøy

Bas